Parmak İzi Okuma: Tp 100

Parmak İzi Okuma: Tp 100 | Parmak izi okuyucu Home About Parmak izi okuyucu Parmak izi okuyucu sistemleri

Subscribe to RSS

Subscribe via Email | RSS

Parmak İzi Okuma: Tp 100 Çarşamba, Aralık 15th, 2010 at 11:10 pm  

Ülkemizde  biyometrik ürünler denildiğinde akla en çok parmak izi okutma cihazları gelmektedir. İris okuma sistemleri, yüz tanıma ve damar okutma sistemleri gibi uygulamalarda olmasına rağmen, onlar parmak izi okuma sistemleri kadar yaygın kullanılmamaktadırlar. Parmak izi okutma sistemleri genelikle personel devam kontrol amaçlı (PDKS) ve erişim (Access) kontrol amaçlı olarak kullanılmaktadırlar.

Herhangi bir kart veya anahtar kullanımına gerek kalmaması alıcılara çok çekici gelmekte ve parmak izi okuma sistemleri piyasası günden güne gelişmektedir. Doğal olarak pazarda çok farklı kalitede ve fiyatlarda ürünler bulunmaktadır. Özellikle ucuz fiyatlı ve düşük kaliteli Çin ürünleri yaygın olarak satılmaktadır. Kullanıcıların satın alırken kaliteye önem vermelerini öneriyoruz.  Geçmiş günlerde birçok alıcı bu konuda mağdur olmuştur.

Tp 100 parmak okuyucu sisteminin özellikleri:

Parmak tanıma kapasitesi 3000′dir.Hafızasında 60bin parmak okutmayı tutabilmektedir. 2.8” TFT LCD ekranı ve 16 dan fazla tuş bulunmaktadır.Lcd ekranında okunan parmak izinin resmi görülebilmektedir.Bu sayede parmağın doğru yerleştirilip yerleştirilmediği de denetlenmektedir.RS-232, RS-485, USB ve TCP-IP haberleşme standartlarına sahiptir.360 derece açılı parmak izi okuma becerisi vardır.Parmak izini  1 saniyeden kısa bir zamanda tanıyabilmektedir.Besleme gerilimi 9VDC dir.Yedek batarya sayesinde elektrik kesilmelerinde 8 saat süre ile çalışmaya devam edebilmektedirÜzerinde bulunan buton sayesinde cihaz açılıp-kapatılabilmektedir.

TP 100 cihazını Bilmak TP100 adresinden satın alabilirsiniz.

                                                                                        

Tagged with: bilmak tp100 • biyometrik ürünler • damar okutma sistemleri • İris okuma sistemleri • Parmak İzi Okuma • parmak izi okuma sistemleri • parmak izi okutma cihazları • personel devam kontrol • tp100 • yüz tanıma

Filed under: Parmak izi sistemleri

Like this post? Subscribe to my RSS feed and get loads more!

Comments RSS Feed TrackBack URI Leave a ReplyCevabı iptal etmek için tıklayın.

Name (required)

Mail (will not be published) (required)

Website

KategorilerParmak izi kilitParmak izi sistemleriParmak izi tanımaPdks Anahtar Kelimelerbiyometrik ürünlertp100damar okutma sistemleriparmak izi okuyucu sistemleriParmak izi tanımapersonel takip sistemleriBiyometrik güvenlik sistemleriParmak izi okuyucubilmak tp100Parmak izi tanıma sistemleriParmak izli sistemlerParmakizi okuyucularparmak izi okuyuma kapasitesiParmak izi sistemleriparmak izi okutma cihazlarıpersonel devam kontrolyüz tanımaparmak iziİris okuma sistemleriParmak İzi Okumageçiş kontrol sistemleriParmak izi okuyucu sistemleri fiyatlarıparmak izi okuma sistemleri
Archives Nisan 2011Aralık 2010

This blog copyright © Parmak izi okuyucu

View the Original article

Reklamlar
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s